czwartek, 23 maja 2013

Działalność artystyczna, co zawiera damska torebka oraz o pięciu się wzwyż. I kangury ;)

Pod wpływem doznań kulturalnych (chociaż kłamię, bo zaczęło się wcześniej) zintensyfikowałyśmy działalność artystyczną. Ołówek, kredki, farba klejowa. Dzidzołka rysuje i gada do siebie:
- Mrmrmrmrmr, dzi. Mrmrmrmrmrmrmr, oko. Mrmrmrmrmr nionia. Mrmrmrmrmrmr wosi. Mrmrmrmrmrmrmr dzidziuś. Mrmrmrmrmrmr miał. Mrmrmrmrmr mama. Mrmrmrmrmr tata.

Przypuszczam, że naśladuje moje "pogadywanie", kiedy opisuję Jej to, co maluję. Ale widok/odsłuch jest bezcenny :D

Ostatnio dużo się przemieszczamy (środkami komunikacji miejskiej m.in.), w związku z czym nie chce mi się taszczyć ze sobą aparatu, w związku z czym z kolei robię Jej zdjęcia (nie mogę się powstrzymać) puderniczką. Telefonem znaczy, który lubię bo a) nie wygląda jak telefon, b) nie ma ekranu dotykowego, c) ma galopującego konika :D.

Ja tu zostaję.
Albo tam pójdę!
Bo jak się chodzi na własnych nogach, to można się zmęczyć i zgłodnieć!
Ciuchcia?
Złapię!
Torebka, którą Jej uczyniłam na gwiazdkę (łudząc się, że oderwie Ją od wybebeszania mojej) W KOŃCU została doceniona :D. Młoda doszła do wniosku, że jako kobiecie torebka Jej się należy, ba stała się nieodzownym akcesorium każdego wyjścia. Aktualnie tacha w niej Misia Miecia, tamburyno oraz portfel (ze starymi kartami telefonicznymi, zabawkowymi banknotami i kilkoma drobnymi).

Prawobrzeżna grupa Klubu Kangura rośnie w siłę :D Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie. Coraz więcej osób, coraz więcej tematów. Cudownie :D A Ora, obserwując jak Tatko demonstruje zainteresowanym motanie, zażądała zamotania Miecia (12cm wzrostu). Na sobie. We własną chustę (4,60cm długości). Ha! My nie damy rady?

A po Kangurze...Weszła SAMA (!) na czwarty szczebel. A naprawdę rzadko rozmieszczone były. Mała Małpiatka :D

A SŁOWNIK pęka w szwach :D
Pin It Now!

4 komentarze:

 1. Mam wrażenie że córa to córeczka tatusia i do niego podobna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tez jak nie mam przy sobie aparatu to wyciagam telefon i pstrykam ile popadnie. Sliczna masz corcie. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna torebka :D a na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdolna jest :D i zwinna!
  Torba piękna!

  OdpowiedzUsuń